Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х72 см (343)
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х72 см (343)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно, латекс |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | гіпоалергенний |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 72 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х72 см (343)
Матрац на люльку Smart BED Oval (розмір 60 * 72см), наповнювач: кокос + латекс.
Комбіновані моделі виготовляють із застосуванням найпередовіших технологій у дитячій промисловості. Кокосовий дитячий матрац на ліжечко – сучасна та дуже популярна основа для комфортного відпочинку. А в комплекті з латексом - дитячий матрац на ліжечко виходить досить м'який і зручний для малюка.
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х72 см (343)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно, латекс |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | гіпоалергенний |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 72 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х72 см (343)
Матрац на люльку Smart BED Oval (розмір 60 * 72см), наповнювач: кокос + латекс.
Комбіновані моделі виготовляють із застосуванням найпередовіших технологій у дитячій промисловості. Кокосовий дитячий матрац на ліжечко – сучасна та дуже популярна основа для комфортного відпочинку. А в комплекті з латексом - дитячий матрац на ліжечко виходить досить м'який і зручний для малюка.
Дізнатися детальніше