Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос+латекс, 70х94 см (2000000003627)
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос+латекс, 70х94 см (2000000003627)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно, латекс |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 94 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос+латекс, 70х94 см (2000000003627)
Наповнювач матраца - волокно кокосового горіха, скріплене латексної просоченням 3 см, латекс 2 см
Тип: жорсткий + еластичний (2 сторони)
Кращий вік: від 0 - кокосова сторона, від 1 року - латексна сторона.
Висота: 5 см.
Чохол: жаккард на змійці
Рекомендації: бережіть від вологи, натуральна койра може почати пліснявіти - для захисту використовуйте наш водонепроникний наматрацник на гумці.
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос+латекс, 70х94 см (2000000003627)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно, латекс |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 94 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос+латекс, 70х94 см (2000000003627)
Наповнювач матраца - волокно кокосового горіха, скріплене латексної просоченням 3 см, латекс 2 см
Тип: жорсткий + еластичний (2 сторони)
Кращий вік: від 0 - кокосова сторона, від 1 року - латексна сторона.
Висота: 5 см.
Чохол: жаккард на змійці
Рекомендації: бережіть від вологи, натуральна койра може почати пліснявіти - для захисту використовуйте наш водонепроникний наматрацник на гумці.
Дізнатися детальніше