Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос, 70х120 см (2000000003641)
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос, 70х120 см (2000000003641)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 120 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос, 70х120 см (2000000003641)
Кокосовий матрац - самий рекомендований наповнювач для діток від 0 до 1 рочки. Матрац жорсткий, але в той же час пружний і вентильований - найкраще поєднання для спини новонародженого. Ортопеди рекомендують жорсткий матрац немовлятам тому, що при народженні у малюка хребет прямий, а ортопедичний матрац - той матрац, який підтримує природне положення хребта. Значить, щоб підтримувати прямий хребет немовляти, матрац не повинен прогинатися і бути м'яким.
Наповнювач матраца - волокно кокосового горіха, скріплене латексної просоченням.
Тип: жорсткий
Кращий вік: 0-6 міс, до 1 року.
Висота: 5 см.
Чохол: жаккард на змійці
Рекомендації: бережіть від вологи, натуральна койра може почати пліснявіти - для захисту використовуйте наш водонепроникний наматрацник на гумці.
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос, 70х120 см (2000000003641)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 120 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 70 кокос, 70х120 см (2000000003641)
Кокосовий матрац - самий рекомендований наповнювач для діток від 0 до 1 рочки. Матрац жорсткий, але в той же час пружний і вентильований - найкраще поєднання для спини новонародженого. Ортопеди рекомендують жорсткий матрац немовлятам тому, що при народженні у малюка хребет прямий, а ортопедичний матрац - той матрац, який підтримує природне положення хребта. Значить, щоб підтримувати прямий хребет немовляти, матрац не повинен прогинатися і бути м'яким.
Наповнювач матраца - волокно кокосового горіха, скріплене латексної просоченням.
Тип: жорсткий
Кращий вік: 0-6 міс, до 1 року.
Висота: 5 см.
Чохол: жаккард на змійці
Рекомендації: бережіть від вологи, натуральна койра може почати пліснявіти - для захисту використовуйте наш водонепроникний наматрацник на гумці.
Дізнатися детальніше