Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 60 кокос+поролон, 60х94 см (2000000002477)
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 60 кокос+поролон, 60х94 см (2000000002477)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокос+поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 94 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 60 кокос+поролон, 60х94 см (2000000002477)
Матрац на люльку Nika (розмір 60*95см), наповнювач: кокос+поролон.
Так як матрацик призначений для використання у люльці до 1 року, то рекомендується спати на кокосовій стороні, яка найкраще підходить для рівного хребту новонародженої дитини.
Характеристики:
Жорсткість двостороння: кокосова сторона - жорстка, зворотня сторона - середня жорстість
Висота матрацу: 5см (можливо до +0,5 см)
Склад: 1см кокосове волокно латексоване, 4 см поролон (ST2535)
Чохол: жаккард стьобаний на синтепоні, чохол на блискавці
Упаковка: плівка та картонна коробка
Попередження:
Якщо матрац намочився, кокосове волокно важно висушити повністю, а постійний високий рівень вологи може призвести до цвілі. Радимо придбати одразу водонепроникний наматрацник, а краще декілька - на зміну.
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 60 кокос+поролон, 60х94 см (2000000002477)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокос+поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 94 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Ніка 60 кокос+поролон, 60х94 см (2000000002477)
Матрац на люльку Nika (розмір 60*95см), наповнювач: кокос+поролон.
Так як матрацик призначений для використання у люльці до 1 року, то рекомендується спати на кокосовій стороні, яка найкраще підходить для рівного хребту новонародженої дитини.
Характеристики:
Жорсткість двостороння: кокосова сторона - жорстка, зворотня сторона - середня жорстість
Висота матрацу: 5см (можливо до +0,5 см)
Склад: 1см кокосове волокно латексоване, 4 см поролон (ST2535)
Чохол: жаккард стьобаний на синтепоні, чохол на блискавці
Упаковка: плівка та картонна коробка
Попередження:
Якщо матрац намочився, кокосове волокно важно висушити повністю, а постійний високий рівень вологи може призвести до цвілі. Радимо придбати одразу водонепроникний наматрацник, а краще декілька - на зміну.
Дізнатися детальніше