Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон+латекс, 136х66х7 см (9861531)
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон+латекс, 136х66х7 см (9861531)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно, латекс, поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 136 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон+латекс, 136х66х7 см (9861531)
Матрац IngVart - оптимальний вибір для вашої дитини. Наповнення матраца складається з кокосового волокна, поролону та латексу.
Кокосове волокно - матеріал, що представляє собою жорсткі волокна темно-коричневого забарвлення, видобуті з горіхів кокосової пальми. Найжорсткіший наповнювач у виробництві матраців та найкращий матеріал для здорового сну дітей від народження. Додаткова обробка латексом покращує показники еластичності, міцності, вологостійкості та захисту від паразитів.
Якщо матрац використовується для дитини до 1 року, його слід класти кокосовою стороною догори. Коли кістковий скелет дитини стане не таким м'яким, а вага збільшиться, що надаватиме відповідно більше тиску на поверхню, матрац можна перевернути м'якою стороною догори.
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон+латекс, 136х66х7 см (9861531)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно, латекс, поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 136 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон+латекс, 136х66х7 см (9861531)
Матрац IngVart - оптимальний вибір для вашої дитини. Наповнення матраца складається з кокосового волокна, поролону та латексу.
Кокосове волокно - матеріал, що представляє собою жорсткі волокна темно-коричневого забарвлення, видобуті з горіхів кокосової пальми. Найжорсткіший наповнювач у виробництві матраців та найкращий матеріал для здорового сну дітей від народження. Додаткова обробка латексом покращує показники еластичності, міцності, вологостійкості та захисту від паразитів.
Якщо матрац використовується для дитини до 1 року, його слід класти кокосовою стороною догори. Коли кістковий скелет дитини стане не таким м'яким, а вага збільшиться, що надаватиме відповідно більше тиску на поверхню, матрац можна перевернути м'якою стороною догори.
Дізнатися детальніше