Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 166х66х9 см (98615425)
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 166х66х9 см (98615425)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокос+поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 166 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 166х66х9 см (98615425)
Кокосовий матрац - самий рекомендований наповнювач для діток від 0 до 1 рочки.
Матрац жорсткий, але в той же час пружний і вентильований - найкраще поєднання для спини новонародженого.
Ортопеди рекомендують жорсткий матрац немовлятам тому, що при народженні у малюка хребет прямий, а ортопедичний матрац - той матрац, який підтримує природне положення хребта. Значить, щоб підтримувати прямий хребет немовляти, матрац не повинен прогинатися і бути м'яким.
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 166х66х9 см (98615425)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокос+поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 166 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 166х66х9 см (98615425)
Кокосовий матрац - самий рекомендований наповнювач для діток від 0 до 1 рочки.
Матрац жорсткий, але в той же час пружний і вентильований - найкраще поєднання для спини новонародженого.
Ортопеди рекомендують жорсткий матрац немовлятам тому, що при народженні у малюка хребет прямий, а ортопедичний матрац - той матрац, який підтримує природне положення хребта. Значить, щоб підтримувати прямий хребет немовляти, матрац не повинен прогинатися і бути м'яким.
Дізнатися детальніше