Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 136х66х5 см (65413153)
код: U0950209
Наявність пружин - безпружинний, оббивка - жаккард, наповнювач - кокос+поролон, рівень жорсткості - середньо-жорсткий, колір - білий, 136 х 66 см
Немає в наявності 2 650 грн
код: U0950212 завтра
код: U0573668 +2 дні
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 136х66х5 см (65413153)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокос+поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 136 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 136х66х5 см (65413153)
Рекомендації: бережіть від вологи, матрац може почати пліснявіти - для захисту використовуйте наш водонепроникний наматрацник на гумці.
Наявність пружин - безпружинний, оббивка - жаккард, наповнювач - кокос+поролон, рівень жорсткості - середньо-жорсткий, колір - білий, 136 х 66 см
Немає в наявності 2 650 грн
код: U0950212 завтра
код: U0573668 +2 дні
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 136х66х5 см (65413153)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокос+поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 136 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Fly кокос+поролон, 136х66х5 см (65413153)
Рекомендації: бережіть від вологи, матрац може почати пліснявіти - для захисту використовуйте наш водонепроникний наматрацник на гумці.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше