Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Лопата Cellfast штикова IDEAL PRO, 120 см, 1.8кг (40-204)
| Вид інструменту | лопата штикова |
| Застосування | догляд за грунтом, садова |
| Рукоятка в комплекті | так |
| Матеріал | боровмісна сталь, композитна з скловолокном, сталь |
| Кількість | один предмет |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 18.7 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Виробник | Cellfast |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лопата Cellfast штикова IDEAL PRO, 120 см, 1.8кг (40-204)
Лопата Cellfast призначена для роботи у твердому ґрунті, забезпечує легке й безпечне викопування, саджання, прокопування і видалення коренів, має індуктивно загартовану загострену головку з пружинної борної сталі, посилену ребрами, солідну та міцну композитну ручку зі скловолокна та міцний овальний держак.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Лопата Cellfast штикова IDEAL PRO, 120 см, 1.8кг (40-204)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Лопата Cellfast штикова IDEAL PRO, 120 см, 1.8кг (40-204)
| Вид інструменту | лопата штикова |
| Застосування | догляд за грунтом, садова |
| Рукоятка в комплекті | так |
| Матеріал | боровмісна сталь, композитна з скловолокном, сталь |
| Кількість | один предмет |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 18.7 см |
| Вага | 1.8 кг |
| Виробник | Cellfast |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лопата Cellfast штикова IDEAL PRO, 120 см, 1.8кг (40-204)
Лопата Cellfast призначена для роботи у твердому ґрунті, забезпечує легке й безпечне викопування, саджання, прокопування і видалення коренів, має індуктивно загартовану загострену головку з пружинної борної сталі, посилену ребрами, солідну та міцну композитну ручку зі скловолокна та міцний овальний держак.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше