Ліжечко Ingvart трансформер Nika 70 Slim з опускною боковинкою (70х94, 70х120) біло-натуральне (872900111017)
Характеристики Ліжечко Ingvart трансформер Nika 70 Slim з опускною боковинкою (70х94, 70х120) біло-натуральне (872900111017)
| Тип | трансформер |
| Матеріал | дерево |
| Внутрішня довжина | 120 см |
| Внутрішня ширина | 70 см |
| Число рівнів висоти днища | 5 |
| Ящик під ліжком | ні |
| Наявність коліщаток | ні |
| Зовнішні розміри | 120 х 70 см |
| Особливості | боковина опускається, кут нахилу 7 градусів |
| Колір | молочний |
Опис Ліжечко Ingvart трансформер Nika 70 Slim з опускною боковинкою (70х94, 70х120) біло-натуральне (872900111017)
Ліжечко "Ніка Слім".
♡ 5 ліжечок в одному!
♡ 5 рівнів дна
♡ кут нахилу 7 градусів - це забезпечить безпечне зригування, в такому положенні дитина не захлинеться
♡ Ліжечко виконане з дерева, дуги стінок - це гнуте під пресом дерево!
♡ Європейські сертифікати на всю подукцію – це найвищий стандарт безпеки меблів!
♡ Ліс з офіційних джерел, ми оплачуємо висадку дерев, у тій кількості, в якій його купили (це обов'язкова умова офіційної покупки лісу)
♡ Фарба для всіх наших меблів - тільки преміум сегмент, покриття безпечне для немовлят, ліжечко можна навіть гризти!
Характеристики Ліжечко Ingvart трансформер Nika 70 Slim з опускною боковинкою (70х94, 70х120) біло-натуральне (872900111017)
| Тип | трансформер |
| Матеріал | дерево |
| Внутрішня довжина | 120 см |
| Внутрішня ширина | 70 см |
| Число рівнів висоти днища | 5 |
| Ящик під ліжком | ні |
| Наявність коліщаток | ні |
| Зовнішні розміри | 120 х 70 см |
| Особливості | боковина опускається, кут нахилу 7 градусів |
| Колір | молочний |
Опис Ліжечко Ingvart трансформер Nika 70 Slim з опускною боковинкою (70х94, 70х120) біло-натуральне (872900111017)
Ліжечко "Ніка Слім".
♡ 5 ліжечок в одному!
♡ 5 рівнів дна
♡ кут нахилу 7 градусів - це забезпечить безпечне зригування, в такому положенні дитина не захлинеться
♡ Ліжечко виконане з дерева, дуги стінок - це гнуте під пресом дерево!
♡ Європейські сертифікати на всю подукцію – це найвищий стандарт безпеки меблів!
♡ Ліс з офіційних джерел, ми оплачуємо висадку дерев, у тій кількості, в якій його купили (це обов'язкова умова офіційної покупки лісу)
♡ Фарба для всіх наших меблів - тільки преміум сегмент, покриття безпечне для немовлят, ліжечко можна навіть гризти!
Дізнатися детальніше