Пошук

Комутатор мережевий D-Link DES-1008FL/PRO

код: B0003028
1x100FX
Знятий з виробництва
код: U0105556 сьогодні
2352 грн
код: U0105556 сьогодні
+ 52 грн бонус
код: U0053885 сьогодні
463 грн
код: U0053885 сьогодні
+ 9 грн бонус
код: U0168959 сьогодні
226 грн
код: U0168959 сьогодні
+ 5 грн бонус

Характеристики Комутатор мережевий D-Link DES-1008FL/PRO

Корпус Пластиковий
Кількість LAN портів 7x10/100TX
Кількість 100FX портів 1x100FX
Примітка Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження

Опис Комутатор мережевий D-Link DES-1008FL/PRO

D-Link DES-1008FL/PRO - комутатор з 7 портами 10/100Base-TX + 1 оптичний порт 100Base-FX (SC, SMF, до 15 км) з вбудованим захистом портів.

Некеровані комутатори Fast Ethernet D-Link DES-1008 PRO призначені для використання в мережах малих робочих груп. Вони дозволяють користувачам без зусиль підключити до будь-якого порту мережеве устаткування, працююче на швидкостях 10 Мбіт/с або 100 Мбіт/с.

Комутатор DES-1008FL/PRO оснащений портом 100BASE-FX для для одномодового оптичного кабелю для надійного підключення до магістралі мережі або сервера.
Завдяки розвиненій елементній базі усі порти комутаторів забезпечують підвищену стійкість при нестабільній напрузі живлення і статичній напрузі в СКС, що дозволяє встановлювати DES-1008 PRO в мережах провайдерів послуг.

Залишити відгук

Оцінити: