З моменту масштабної презентації Xiaomi пройшло понад два тижні. На ній були представлені новий смартфон та фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 7 з NFC версією. Але ось, буквально днями, менеджери компанії заявили про те, що зовсім незабаром вийде Xiaomi Mi Band 7 Pro. Новинка має надійти у продаж вже в червні 2022 року, спочатку в Китаї, а згодом потрапить і на глобальний ринок.

Xiaomi Mi Band 7 Pro матиме дві фундаментальні відмінності від раніше презентованої базової версії фітнес-браслету: збільшений акумулятор та модуль GPS. Підвищений об'єм батареї потрібен щоб “закрити” споживання нового сенсора, коли він увімкнений.

Модуль GPS – те, чого давно чекали в даній серії фітнес-браслетів. Він набагато точніше за стандартний акселерометр відстежує переміщення і з ним браслет можна використовувати без увімкненого смартфона.

Крім того, поліпшення торкнуться зовнішнього вигляду. За словами представника Xiaomi він стане "преміальнішим", також браслет отримає швидку зарядку.

Раніше ми писали у статті, що перехід з Mi Band 6 на 7 модель не раціональний, оскільки у базовій версії не було датчика GPS. Зараз перехід на Pro версію безперечно має сенс, залишилося лише дочекатися офіційної презентації новинки та дізнатися її стартову ціну в Китаї.