OLED матриця з частотою оновлення 120 ГЦ буде як мінімум в IPhone ProMax, цю інформацію підтверджують офіційні скріншоти екрану, на яких добре видно виріз та меню де можна побачити що телефон, підтримує 2 режими: високочастотний - 120 Гц і адаптивний - на 60.

частота оновлення в IPhone ProMax

 

У ProMax діагональ екрану матиме 6,7 ", її роздільна здатність - 2788 х 1284 пікселів.  Рамки стануть помітно меншими, покращиться робота Face ID.

Виробник вже підтвердив наявність швидких дротової та бездротової зарядки.  Однак, є інформація що блок для неї доведеться докуповувати.  Буде вона в комплекті поставки чи ні – питання відкрите. 

 

Що спільного у системи навігації в електрокарах та нового iPhone 12?

Блок камери збільшитися в розмірах приблизно на 10%, і на ньому ... та дам!  Лідар.  Цей сенсор (подібні використовують для навігації в електрокарах) дозволить знімати відео в 4К з частотою 120 і навіть 240Гц. У смартфонах його використовують для покращення фокусування. 

лідар

Точні терміни виходу новинки Apple не називає, проте інсайдери стверджують що планується випустити її на ринок до різдвяних розпродажів - тобто до кінця грудня 2020.