Samsung Galaxy Book S — перший ультрабук на платформі Intel Lakefield
Фото: Samsung

 

29 травня 2020 року компанія Samsung Electronics оголосила про випуск нового ультрабука Galaxy Book S, заснованого на новому гібридному процесорі Intel Lakefield. За словами виробника, лептоп призначено для прогресивних користувачів, які шукають пристрій, який забезпечує високу продуктивність та широкі можливості підключення.

 

Що відомо?

Ультрабук Galaxy Book S виготовлено в тонкому металевому корпусі. Він важить всього 950 г. Модель отримала LCD-дисплей з сенсорною панеллю. Діагональ Full HD-екрану становить 13,3 дюйма.

«Серцем» лептопа став процесор Intel Lakefield. Чип виготовлено за 10-нм техпроцесом і підтримує Intel Hybrid Technology. Він забезпечує мінімальне енергоспоживання при бездіяльності та високу продуктивність для комфортної роботи в середовищі Windows 10. Плавну роботу системи в режимі багатозадачності забезпечує 8 ГБ оперативної пам'яті LPDDR4x. Для зберігання даних передбачено накопичувач на 256/512 ГБ у форматі eUFS. Ємність акумулятора — 42 Втч.

Ультрабук Galaxy Book S обладнано двома портами USB-C, комбінованим аудіороз'ємом та слотом microSD для встановлення карт пам'яті (до 1 ТБ). Зв'язок із зовнішнім світом забезпечують модулі Wi-Fi 6 (Gig+) 802.11ax, LTE6 (Cat 16) і Bluetooth 5.0. У розпорядженні користувача сканер відбитків пальця та ​​датчик зовнішнього освітлення для автоматичного ввімкнення/вимкнення підсвічування клавіатури.

Samsung Galaxy Book S
Фото: Samsung

 

На цей час вартість і дата надходження в продаж невідомі.