Nvidia призывает внести вклад в борьбу с COVID-19

Фото: Nvidia

 

Компанія Nvidia в мережі Twitter звернулася до комп'ютерних користувачів із проханням приєднатися до проекту Folding@home для розробки методів лікування нового коронавірусу. Пост із закликом з'явився на офіційній сторінці компанії 13 березня 2020 року.

 

Nvidia призывает внести вклад в борьбу с COVID-19

 

Всі у кого є ПК, можуть направити свої обчислювальні потужності для боротьби зі спалахом COVID-19 та іншими небезпечними захворюваннями. Для участі в проекті необхідно завантажити додаток Folding@home та запустити його в фоновому режимі. Ця програма об'єднує комп'ютери в єдину мережу, яка використовує потужності центрального процесора та відеокарти для розв'язання складних обчислювальних задач. За словами організаторів, під час роботи програмного забезпечення користувачі зможуть продовжувати займатися своїми звичними справами. Виділяти всі доступні ресурси нема потреби — можна вибрати один з трьох режимів: Light, Medium або High. Також програму можна налаштувати на постійну роботу, або тільки коли система простоює. При цьому в будь-який момент можна зупинити роботу ПЗ і відновити повну потужність свого CPU та GPU.

Відзначимо, що до проекту вже приєдналася комп'ютерна спільнота PCMasterRace. Стати частиною їхньої команди можуть всі охочі. Номер PCMR — 225605.


Folding @ home — це проект розподілених обчислень в Стенфордському університеті, націлений на розв'язання проблем мікробіології. FAH використовує обчислювальну потужність мережевих комп'ютерів для імітації складного процесу згортання білка, що допомагає визначити, як лікувати такі хвороби, як хвороба Альцгеймера і рак, а також SARS і COVID-19. Такі дослідження вимагають значної обчислювальної потужності, яку Folding@home генерує, під'єднавшись до центральних і графічних процесорів добровольців.