Наступника iPhone SE — iPhone SE 2 представлять у березні 2020 року. Масове виробництво нового смартфона почнеться вже у лютому. Офіційна дата надходження в продаж і рекомендована вартість поки невідомі. Однак, інсайдери припускають, що гаджет буде продаватися за ціною $399. Це досить демократична вартість для смартфонів Apple.

З чуток, новинка отримає екран діагоналлю 4,7 дюйма, потужний процесор A13 Bionic та одинарну основну камеру з роздільною здатністю 12 МП й апертурою f1/8. Об'єм оперативної пам'яті повинен скласти 3 ГБ, а вбудованої — 64 ГБ або 128 ГБ (залежно від модифікації). Згідно з неофіційними даними, модель iPhone SE 2 буде оснащено акумулятором ємністю 1700 мАг й отримає бездротову зарядку. 

Відзначимо, що нещодавно в мережі з'явилися перші зображення ще не анонсованого смартфона. Судячи зі знімків, гаджет буде представлений в трьох колірних варіантах — чорному, червоному і срібло. З точки зору дизайну оновлений телефон буде мати багато спільного з iPhone 8, включно сканер відбитка пальця в кнопці Home.
 

iPhone SE 2

Фото: SvetApple

 

Щодо назви нової моделі існують невизначеності. Одні джерела припускають, що пристрій надійде в продаж під назвою iPhone SE 2, а інші — iPhone 9, враховуючи його позиціювання між iPhone 8 та iPhone X: більш просунуті внутрішні компоненти, ніж в iPhone 8, але без сучасного дизайну iPhone X.

Згідно з інсайдерською інформацією, до роботи над iPhone SE 2 будуть залучені відразу три підрядники — Hon Hai Precision Industry, Pegatron і Winstron.