Ключових подробиць компанія не розголошує, але вже відомо що чіп буде підтримувати стандарт PCIe 4.0.  Сам по собі інтерфейс PCIe 4.0 не дає поки значної переваги у швидкодії відеоядра, але сумісні з цим стандартом NWME-накопичувачі значно збільшують швидкість доступу до файлів гри, тому всі нові комплектуючі апріорі повинні підтримувати новий стандарт.

nvidia mx 450

У компанії, поки тільки в загальних рисах, торкнулися характеристик.  Так відеопам'ять буде GDDR5 або GDDR6.  Інші параметри достеменно невідомі, але згідно інсайду в основі GPU TU117, той самий чіп, що і в GTX 1650. Звичайно, мобільний форм-фактор диктує свої умови, обмеження пропускної здатності шини (64 біта) і знижене енергоспоживання на 25 Вт значно сповільнюватимуть карту.  Однак, все це дозволить очікувати продуктивність не меншу ніж у GTX 1050. Якщо все це виявиться правдою, то це стане новим стандартом "мінімуму" для початкового ігрового ноутбука.

Перші партії пристроїв з новим чипом з'являться в середині вересня, приблизно на ті ж дати очікується прем'єра процесорів Intel Tiger Lake.