Видеокарта NVIDIA

Нещодавно ресурс WCCFTech опублікував докладні характеристики нових відеокарт NVIDIA на базі Turing для ноутбуків. Як стверджують на веб-порталі, відомості вони отримали від джерела з компанії NVIDIA. Згідно з інсайдерською інформацією, виробник планує випустити як мінімум 6 мобільних відеокарт. Новинки, ймовірно, надійдуть у продаж вже у квітні-травні 2020 року.

Очікується, що оновлена лінійка мобільних відеокарт буде представлена наступними моделями:

  • GeForce GTX 1650 (4 ГБ GDDR6) — прийде на заміну графічній карті GTX 1050 з 3 ГБ відеопам'яті GDDR5. Новинка отримає додатковий гігабайт та швидшу відеопам'ять.
  • GeForce GTX 1650 Ti (4 ГБ GDDR6) — новинка повинна замінити відеокарту GTX 1650 (4 ГБ). Вона отримає більше потокових процесів і швидку пам'ять GDDR6 (у попередниці — GDDR5).
  • GeForce RTX 2060 (6 ГБ GDDR6) — технічні характеристики mobility GPU на даний момент невідомі. Однак, інсайдер припускає, що модель отримає новий потужний чип, який зможе забезпечити вищу тактову частоту та нижче енергоспоживання, ніж попередник.
  • GeForce RTX 2070 (8 ГБ GDDR6) — конкретних відомостей про тактову частоту та енергоспоживання карти поки немає.
  • GeForce RTX 2070 Super (8 ГБ GDDR6) і RTX 2080 Super (8 ГБ GDDR6) — очікується, що карти будуть побудовані на продуктивніших графічних чипах, ніж їх попередниці.

За чутками, GPU будуть встановлені в ігрові ноутбуки разом з новими процесорами Intel Core H 10-го покоління, які будуть анонсовані в березні цього року.