Майкрософт, схоже, вирішили боротись за консольний та ігровий ринки до останньої краплі крові (чи скоріше до останнього цента). 21 вересня 2020 відбулася знакова угода – Майки викупили ZeniMax Media, концерн, що об’єднував кілька великих ігрових розробників, в тому числі і Bethesda. Це придбання стратегічне і концерн Microsoft робить ним свою вагому ставку в довгій, вичікувальній війні проти головного ігрового конкурента – Sony.

 

Ігри xbox + bethesda

 

Чому це так важливо і як позначиться на конкуренції між Xbox і PlayStation?

 

Bethesda Softworks автор легендарних Tripple A проектів, таких як: Skyrim, Doom, Fallout. Це студія, що робить саме те, чого так не вистачало Xbox – великі, захоплюючі сюжетні ігри. А тепер фаталіті – всі відомі проекти Bethesda, раніше, завжди виходили на всіх платформах, в тому числі й на PS4. Природно, після поглинання "Бетесди" про це й мови бути не може. Майкрософт вдарили саме по тому хворому місці Соні, про який ми писали в матеріалі "Консольні війни". Тобто Xbox тепер забезпечений саме такими ексклюзивами, що стануть відповіддю хітам на майбутньому PS5. Тепер God of War буде конкурувати з The Elder Scrolls, The Last of Us 2 з Fallout і так далі.

 

Переходьте на бік Xbox – у нас є Game Pass

 

І ключовий момент, 21-го купуємо “Бетесда”, а 22 вересня стартують попередні замовлення на нову консоль Microsoft. Компанія вже заявила – всі ігри від Bethesda Softworks будуть доступні в Game Pass в день релізу. Так що частина тих, хто сумнівається, ті хто чекають нові Фалаут, Скайрім та інше, швидше за все, куплять саме Xbox. Стає все цікавіше, стежимо за руками гравців!