Чайник Xiaomi _ фото 1

Xiaomi представила компактний чайник, який здатний нагріти воду за 3 секунди. Про це повідомляють офіційні ресурси компанії.

Розробка була презентована на краудфандинговій платформі Xiaomi Youpin. В характеристиках зазначається, що ця модель чайника здатна нагріти воду до 100°С за 3 секунди. Також користувачам доступні на вибір ще 2 температурні режими – 45°С та 75°С.

Ще одна особливість цієї моделі у функції самоочищення. Достатньо залити воду, натиснути 1 кнопку і внутрішня колба починає автоматично очищуватися.

Чайник Xiaomi _ фото 2

Корпус чайника виготовлений з термопластичного ударостійкого ABS пластика з матовим покриттям. На верхній панелі розташовані сенсорні кнопки управління. Конструкція носика зроблена таким чином, що її можливо сховати в корпус чайника. Це не лише компактно, а й оберігає прилад від забруднень.

Чайник Xiaomi _ фото 3

Окрему увагу в Xiaomi приділили дизайну новинки. Серія чайників оформлена у стилі експонатів «Забороненого міста» – найбільшого в світі палацового комплексу, що знаходиться в Пекіні. Стартова вартість чайника – 56 $.