Навушнии JBL

Американська компанія JBL анонсувала випуск бездротових навушників, які здатні заряджатися від енергії сонця. Запуск промокампанії відбувся на краудфандинговій платформі Indiegogo і вже нині вдалося зібрати необхідну суму для виробництва першої партії. Про це повідомляє видання New Atlas.

 

В характеристиках новинки зазначається, що 1,5 години перебування на вулиці достатньо для зарядження навушників на 68 годин автономної роботи. Таким чином, новинка від JBL розв'язує найбільшу проблему користувачів бездротових навушників – потребу регулярно їх заряджати. В моделі також доступна можливість стандартної зарядки через USB: 15 хвилин і вам гарантовано 2 години автономного прослуховування музики.

Навушники Reflect Eternal захищені від водних бризок та підтримують роботу голосових асистентів Google Voice Assistant і Amazon Alexa. Новинка представлена у 2 двох кольорових варіантах – зелено-чорному та червоно-чорному.

Що стосується базових характеристик, ці навушники не поступаються за якістю іншим популярним моделям: 40-міліметрові динаміки, підтримка частотного діапазону від 20 Гц до 20 кГц, акумулятор місткістю 700 mAh. Повного заряду без паралельної підзарядки вистачає до 24 годин безперервної роботи.

 

Всі, хто замовить навушники до 14 січня, отримають першими новинку від JBL всього за 99 $ вже в жовтні 2020 року. Надалі повна вартість Reflect Eternal складатиме 165 $.