Huawei

Huawei почала бета-тестування власного магазину додатків Huawei Mobile Services (HMS), що має замінити аналогічний сервіс від Google. Про це повідомляє видання GizChina.

Наразі китайська розробка налічує понад 45 тисяч додатків. Серед них є аналоги таких популярних «гуглівських» сервісів як Gmail, Chrome, Google Maps та YouTube. Однак це в десятки разів менше, ніж в Google Play. Кількість додатків в останньому перевищує позначку в 3 млн.

У Huawei вже відреагували на ці порівняння ЗМІ і впевнено заявили, що вони планують активно розвивати власну розробку. За даними китайських ЗМІ, з Huawei вже співпрацюють близько 1 млн розробників з різних куточків світу. Також відомо, що компанія планує створити грантовий фонд з бюджетом в 1 млрд доларів, аби стимулювати розробників з різних країн розвивати HMS.

Нагадаємо, потреба у розробці власної мобільної екосистеми виникла після того, як співпрацю між Google та Huawei було призупинено. Це сталося після того, як Міністерство торгівлі США додало Huawei в чорний список у відповідь на посилення «технологічно-політичної» війни між Вашингтоном і Пекіном.