Apple

 

Частина доходів від продажів iPhone SE 2 Red буде спрямована ​​в нещодавно створений Фонд солідарності для допомоги в боротьбі з COVID-19. Збір коштів в рамках програми (PRODUCT) RED триватиме до 30 вересня. Фінансову підтримку отримають країни, які найбільше постраждали від спалаху коронавірусу.

У програмі (PRODUCT) RED також беруть участь й інші гаджети та аксесуари Apple: смартфони iPhone X, iPhone XR, iPhone 11, годинник Apple Watch, чохли для айфонів.

Відзначимо, що Apple зробила кілька кроків, щоб допомогти в боротьбі з пандемією коронавірусу. Компанія передала 20 мільйонів захисних масок медикам, а також розпочала виробництво захисних щитків для обличчя. У партнерстві з Google фахівці з Купертіно працюють над створенням технології, яка допоможе відомствам охорони здоров'я відстежувати контакти заражених людей через Bluetooth. Технологія стане частиною iOS та Android. Активувати її користувачі зможуть добровільно. У разі, якщо користувачі контактували з хворими, їм надійде повідомлення.

Також Apple спільно з Фондом Форда, Леонардо Ді Капріо та Лорен Пауелл Джобс зробили пожертву в Американський продовольчий фонд в розмірі 12 мільйонів доларів. Фонд створено з метою зібрати гроші, щоб нагодувати найуразливіші групи населення, які постраждали від коронавірусу.