Смарт-годинник Youpin Forbidden City

Xiaomi продовжує розвивати асортимент своїх ґаджетів і цього разу на краудфандинговій платформі Youpin представили нову модель смарт-годинника Youpin Forbidden City. Про це повідомляє видання ITHome.

Годинник оснащено круглим AMOLED-дисплеєм розміром 1,3″ з роздільною здатністю 360 × 360. Від механічних пошкоджень дисплей захищає додаткове покриття. Годинник виготовлений відповідно до норм стандартів захисту IP68. Це означає, що новинка Xiaomi має максимальний ступінь пило- та вологозахисту. Сам корпус виготовлено з корозієстійкої сталі 316L, а ремінець — з натуральної шкіри італійського виробництва.

Смарт-годинник Youpin Forbidden City

Що стосується «начинки» смарт-годинника, про це у Xiaomi також подбали. Годинник працює на основі Wear OS, має NFC, GPS, Wi-Fi та Bluetooth. Об’єм оперативної пам’яті — 512 МБ, вбудованого накопичувача — 4 ГБ. Вага смарт-годинника 53,2 г, розміри — 42,8 × 42,8 × 12,7 мм. Місткість акумулятора — 400 мАг.

Для тих, хто захоче купити новинку по передзамовленню, доведеться заплатити $185. На прилавках магазинів Youpin Forbidden City з’явиться з цінником $245.