Компанія Panasonic в рамках виставки CES 2020 року, яка проходила в січні в США, презентувала бездротові навушники Technics EAH-AZ70W. Вони стали першою бездротовою моделлю бренду. Як заявляє виробник, новинка має аудіоінновації, завдяки яким зможе конкурувати з популярним моделям на ринку — Sony WF-1000XM3 та Apple AirPods Pro.

 

Бездротові навушники Technics EAH-AZ70W

Фото: Technics

 

У навушниках використовуються 10-мм драйвери з графеновим покриттям. Для контролю повітряного потоку компанія розробила камеру акустичного управління. За словами виробника, вона покликана збалансувати високі та низькі частоти, забезпечивши об'ємний звук. Відзначимо, що така конструкція камери є унікальною.

Передбачено вбудований мікрофон, який відсікає фоновий шум, забезпечуючи чисту передачу голосу. Сенсорний датчик, розташований на корпусі навушників, дозволяє перемикатися між режимами шумозаглушення. Також управляти навушниками можна за допомогою безкоштовного мобільного додатку Technics Audio Connect.

Гарнітура захищена від води та пилу за стандартом IPX4. На одному заряді акумулятора вона здатна пропрацювати до 6 годин. Зарядний кейс забезпечує в цілому до 18 годин автономної роботи.

Приєднання до мобільних пристроїв здійснюється за допомогою технології Bluetooth. Навушники сумісні з голосовим помічником Alexa, Siri та Google Assistant.

Новинка буде доступна у двох кольорах: чорному та сріблястому. У США продажі стартують в червні цього року за рекомендованою ціною 249 доларів.