Замовити дзвінок
Пошук

Купуй Duracell на суму від 99 грн. та вигравай сертифікат на 500 грн на покупки!

Купуй Duracell на  суму від 99 грн. та вигравай один із 700 сертифікатів «INTERSPORT» на 500 грн на покупки! 

Для участі в акції необхідно зареєструватись свій чек в анкеті на сайті http://duracellpromo.com.ua/


** Детальні умови та правила проведення Акції, інформація про Організатора та виконавця Акції, розміщені на сайті http://duracellpromo.com.ua/media/duracell/rules.pdf

Акція проводиться відносно товару торгової марки «DURACELL» (Дюраселл) в інтернет - магазині «ITbox» з 01.04.2018 по 31.05.2018 (вважати це строками проведення Акції). ***Мається на увазі надання права покупцю придбати сертификат INTERSPORT - за ціною 0,00грн. з ПДВ в період дії акції.

****Переможці будуть визначені випадковим чином серед групи Учасників, які придбали товар ТМ «Duracell» на умовах цих Правил в зазначених торгівельних мережах, і виконали всі умови і правила Акції. Визначення переможців відбувається в результаті розіграшу, який проводиться кожні два тижні впродовж термінів проведення Акції. Під розіграшем мається на увазі випадковий вибір переможців в порядку та на розсуд Організатора та Виконавця. Результати визначення Переможців Акції, які отримали право на отримання цінного подарунка, розміщуються на веб-сайті duracellpromo.com.ua, роботу якого в рамках чинного законодавства України та Правил забезпечує ПП ПРОМО СЕРВІС.

Акція
завершена