Розіграш сертифікатів до HDD Seagate Exos

Серія Exos X

Жорсткі диски серії Exos X, які є найбільш масштабованими дисками у сфері даних, об’єднують новітні технології для підтримки безпечного та надійного хмарного центру обробки даних.

Потужна продуктивність і перевірена надійність роблять накопичувачі Exos X20 від Seagate найбільш затребуваними в нашій сфері обробки даних. Оскільки провідні постачальники хмарних послуг розгорнули понад 25 000 накопичувачів — і їх кількість постійно зростає — Exos X20 пропонує надзвичайно лідируючу ємність на ринку та заслужив довіру клієнтів.


При покупці акційних HDD дисків від виробника Seagate серії Exos у Вас є шанс виграти один з сертифікатів номіналом 2000 грн. або 1500 грн.


* Розіграш призів буде проведено за допомогою сайту random.org. Результати розіграшу будуть опубліковані на цій сторінці.

**Під подарунком мається на увазі продаж за 1 гривню. Забрати подарунок можна буде самостійно в зручній для вас точці самовивозу мережі Brain.

*** Купуючи акційний товар, покупець тим самим згоден на використання його особистих даних, а саме ПІБ, щоб визначити переможців акції. Особисті дані користувачів не надаються третім особам.

**** Зовнішній вигляд подарунка може відрізнятись від вказаного на банері


Вітаємо переможців!

Результати розіграшу тут


Акція
завершена
Акція
Акція

Товари, що беруть участь в акції